Nowa grupa mężczyzn

Od nowego roku akademickiego 2016/2017 o. Zdzisław Wojciechowski SJ zamierza rozpocząć pracę formacyjną z mężczyznami będącymi w najbardziej ciekawym, owocnym, a równocześnie najbardziej trudnym okresie życia - około czterdziestki.

W tym czasie pojawia się proces, który zyskał miano "kryzysu wieku średniego". Kryzys ten w różnej formie dotyka każdego mężczyznę. Może on okazać się początkiem niezwykle fascynującego, nowego etapu życia - bardziej harmonijnego, pełnego pokoju i sensu. Czy tak się stanie - zależeć będzie od Ciebie, drogi czytelniku, drogi słuchaczu: Tak - jeśli dowiesz się więcej na temat jego natury i przebiegu; Tak - jeśli spojrzysz z miłością i uważnością na swą dotychczasową ścieżką życia, kariery, sukcesów i porażek; Tak - jeśli wypracujesz projekt swej misji na dalszą część życia - w jego drugiej połowie. Zapraszam Cię do rozpoczęcia tej niezwykłej przygody.    
Praktyczne sprawy i kroki. Spotkania rozpoczniemy, gdy zbierze się 12 – 14 tu mężczyzn, katolików gotowych do takiej podróży. Będziemy się spotykać co tydzień, we wtorki, w godzinach 19.00 - 21.00, w podziemiach Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Warszawie, przy ul. Świętojańskiej 10 (wejście przez kościół lub od strony ul. Jezuickiej 1/3). 
Chętnych zapraszam do zgłaszania się do mnie - mailowo ([email protected]), telefonicznie - 22 530 63 71 lub bezpośrednio, po Mszy świętej odprawianej przeze mnie w niedziele o godzinie 12.00 oraz w poniedziałki o godzinie 20.00. 
Więcej informacji o "Męskich Wspólnotach w Połowie Drogi" oraz Regułę opisującą cele i sposoby działania Wspólnot można znaleźć na stronie www.wpolowiedrogi.pl

o. Zdzisław Wojciechowski SJ