Kiermasz Wielkanocny - 9 kwietnia, Niedziela Palmowa 9-21

Kiermasz WielkanocnyPodobnie jak w poprzednich latach, w Niedzielę Palmową 9 kwietnia przed Sanktuarium od 9 do 21 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego będą zbierane fundusze dla domu dziecka w Otorowie prowadzonego przez siostry Urszulanki Szare. Na kiermaszu sprzedawane będą ozdoby świąteczne (i nie tylko) przygotowane przez siostry i dziewczynki z domu dziecka. Będzie to okazja, aby modlitwę połączyć ze wsparciem materialnym na rzecz dzieci, które nie mają tego co najcenniesze - rodziny.

 

Na kiermaszu będzie można nabyć ozdoby przygotowane przez siostry i dziewczynki z domu dziecka.

Kiermasz Wielkanocny

 

PRZYGOTOWANIA DO KIERMASZU WIELKANOCNEGO

 

Nie ma już czasu na żarty – sprawa jest poważna: pisanki wszelkiej maści na wytłaczanki, zające w koszyki lub na podkładki pod szklanki (ewentualnie na segregatory), kury i koguty do kartoników, aniołki … a one to są wszędzie. Było hasło: „Wszystkie ręce na pokład”, bo wyjazd do Warszawy tuż tuż.

Niektóre rzeczy można przygotować wcześniej, więc już sobie spokojnie spakowane czekają na podróż. No ale takie np. wianki czy palmy muszą być świeżutkie. Więc już wiadomo, że praca skończy się w ostatnim tygodniu przed Niedzielą Palmową.

Czy ktoś narzeka? O nie! Odkąd wiemy, że wszystkie ozdoby trafią w dobre ręce przez jeszcze lepsze ręce i otwarte serca – cieszymy się każdą chwilą pracy.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, którzy zechcą kupić jakiś nasz drobiazg.

I równie serdecznie pozdrawiamy tych, którzy będą ciężko pracować, aby kiermasz się udał.

 

Wdzięczne

Mieszkanki otorowskiego Domu

 

Gdyby ktoś chciał pomóc nam w inny sposób, to podajemy nr naszego konta:

15 2030 0045 1110 0000 0091 7940

1% podatku można przekazać na: Stowarzyszenie Dorośli dla Dzieci z dopiskiem (koniecznie): dom dziecka , KRS 0000222915