Potrzebujemy

DZIEJE SIĘ (aktualizacja 03.12.2018 r.)
 
♦ NOWY KONFESJONAŁ - Prosimy o wsparcie.
3 grudnia 2018 r. - chociaż w Sanktuarium nie słychać prac, stoi biała kotara, to jednak konfesjonał jest wykonywany w warsztatach specjalistycznych. Czekamy na ukończenie i przywóz.
24 października 2018 r. rozpoczęły sie prace budowlane.
9 października 2018 r. rozpoczęły się prace przy budowie nowego konfesjonału. Rozbiórka dotychczasowego konfesjonału i przygotowanie do prac budowlanych.
 
PRZED NAMI
 
♦ OGRZEWANIE SANKTUARIUM
Trwają prace nad opracowaniem systemu grzewczego do kościoła. Zależy nam na pomocy w finansowaniu tego przedsięwzięcia.
 
♦ OKNA SANKTUARIUM - WYSOKIE.
Przymierzamy się do wymiany 5 wysokich okien w sanktuarium, tych na najniższym poziomie. Połowa szyb na skutek wahań temperatury popękała i w zimie daje się wyraźnie odczuć powiew zimnego powietrza. Jeśli uda nam się zebrać odpowiednie środki na wymianę okien, to kolejnym krokiem byłoby również założenie ogrzewania w kościele.

 

ZA NAMI

PODZIĘKOWANIA

♦ Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wyposażenia pokoi gościnnych w naszym domu zakonnym. W szczególności dziękujemy pani Kamili, która ofiarowała bardzo wiele mebli w doskonałym stanie i p. Pawłowi za pomoc w przewiezieniu. Meblowaliśmy 5 pokoi gościnnych, razem 6 miejsc noclegowych. Są to pokoje również dla rekolektantów, którzy chcieliby zatrzymać się u nas na czas swoich rekolekcji indywidualnych. Potrzebowaliśmy w bardzo dobrym stanie kołdry, koce, łóżka, krzesła, szafki przy łóżku i telefony domowe.

 

W INTENCJI DOBROCZYŃCÓW SANKTUARIUM I DOMU ZAKONNEGO
W KAŻDĄ ŚRODĘ o godz. 20 - odprawiamy MSZĘ ŚWIĘTĄ
 
i za wstawiennictwem
MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ,
PROSIMY
 
DLA DOBROCZYŃCÓW ŻYJĄCYCH 
o ochronę przed złem, zdrowie, dary Ducha Św. i potrzebne Boże Łaski,
A DLA DOBROCZYŃCÓW ZMARŁYCH
 o miłosierdzie Boże i radość życia wiecznego.